Про нас

Навчально-медичний центр «Персона люкс» пропонує кожному опанувати престижну професію лікаря Косметолога. Завдяки багаторічному досвіду роботи та сучасним програмам навчання, кожен курс є орієнтованим на комплексне вивчення всіх тонкощів роботи лікаря-косметолога з можливістю подальшого працевлаштування. Навчальні програми від клініки косметології «Персона Люкс» передбачають, як теоретичну та практичну частину, так і забезпечення професійною косметикою та необхідними матеріалами. Під час навчального процесу у школі косметології кожному студенту пропонуються сучасні та інтенсивні навчальні програми, а також застосовується індивідуальний підхід. Як результат, процес здобуття освіти косметолога є цікавим та простим у сприйнятті. Викладачами школи косметології «Персона Люкс» є висококваліфіковані лікарі-косметологи та лікарі дерматологи, які знають, що потрібно для того, щоб стати косметологом . Процес навчання на косметолога відбувається згідно новим програмам країн ЄС та США, які сприяють швидкому опануванню нового матеріалу у максимально комфортний спосіб. Кожен з курсів передбачає детальне вивчення, як теоретичних основ, так і практичних вправ, після проходження яких, Студенти зможуть стати косметологом без медичної освіти. Особливістю навчально-медичного центру «Персона Люкс» є комплексне ознайомлення Студентів з практичною косметологією на базі сучасних клінік «Новодерм» та «Персона Люкс», які працюють у даній сфері понад сімнадцять років.

Основними перевагами навчально-медичного центру Персона Люкс є:

  • Команда досвідчених лекторів-косметологів.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента.
  • Навчання на лікаря косметолога по сучасним програмах США та країн ЄС.
  • Навчальний процес у малих групах та у зручний час.
  • Відпрацювання завдань на моделях.
  • Семінари та цікаві майстер класи від представників професійних косметичних ліній.
  • Ознайомлення з всіма особливостями роботи медичних центрів «НовоДерм» та «Персона-Люкс» з можливістю подальшого працевлаштування на косметолога.
  • Сучасний та світлий медичний центр з необхідним обладнанням.
  • Можливість працевлаштування на косметолога у кращих клініках Києва чи Львова.
  • Доступна цінова політика та приємна система знижок для Студентів.

Для того, щоб уроки косметології були максимально доступними та комфортними, викладачі застосовують гармонійне поєднання теоретичної та практичної косметології з залученням сучасних косметологічних засобів та нового обладнання. Саме тому, після обраного курсу, випускники на практиці знають всі тонкощі сучасної косметології та є готовими до роботи в даній сфері. Довіряйте кращим та насолоджуйтесь якісним навчанням на косметолога в Україні разом з командою «Персона Люкс».

Викладачі