Історії успіху

Дякую центру «Новодерм»за можливість навчитись основ косметології в школі «Персона Люкс Україна». Навчання проводилось на високому рівні, а це для мене як для лікаря-дерматолога було дуже важливо.Рекомендую!

Ірина Пікула

Курси косметології я вибирала дуже ретельно, хотілось щоб було поєднання і практики, і теорії. Мій вибір зупинився на школі «Персона Люкс Україна» при центрі дерматології та косметології «Новодерм». Це єдине місце де вивчають і будову шкіри, і дерматологічні хвороби, а в самій клініці запроваджені найсучасніші методи лікування хвороб шкіри та проведення косметичних процедур. Для практичної роботи умови дуже комфортні, до найменших дрібничок. Там можна побачити всі ті процедури, які проводять працюючі спеціалісти в клініці; часто проводять майстер-класи та семінари відомі косметичні фірми, якщо виникають якісь запитання і зауваження дирекція завжди вислухає і допоможе з вирішенням будь-якої проблеми. Для мене навчання виявилось не тільки цікавим, але і корисним - мені запропонували роботу в клініці.

Вікторія

Мене звати Олена. Вчилася на курсах косметології у школі «Персона Люкс Україна» . На сьогоднішній день успішно практикую косметологом в салоні Паріс. Хочу висловити подяку організаторам школи «Персона Люкс Україна»  за отриманні знання, прекрасну атмосферу під час навчання. Дуже обширний курс дерматології, багато практичних занять. Студенти бачили, як відбувається робочий процес безпосередньо в клініці, були присутні на процедурах.«Персона Люкс Україна»  не забуває про колишніх студентів і після закінчення навчання, запрошує на різноманітні семінари для подальшого розвитку. Я вчилася в лікарів і жодного разу не пошкодувала про свій вибір школи косметології. Щиро вдячна! Бажаю «Персона Люкс Україна»  процвітання і успішного розвитку!

Олена
Косметолог в салоні "Паріс"

Я випускниця Тернопільського Державного Медичного університету, проходивши інтернатуру за спеціальністю Дерматовенерологія, натрапила на набір у школу косметології «Персона Люкс Україна» . І не зважаючи на те, що це аж у Львові, вирішила спробувати. Як результат - отримала більше ніж очікувала! Окрім того, що відкрила для себе естетичну медицину, ще й вдосконалила свої знання з дерматології! Після закінчення, мені запропонували вакансію дерматолога! Ще раз переконуюсь, не варто боятись пробувати і вдосконалюватись!

Ірина Дереворіз

Навчалася у школі косметології «Персона Люкс Україна», будучи представником ізраїльської косметики Anna Lotan у м. Львові та Львівській обл. Отримала для себе глибокі професійні знання з курсу косметології та чітке розуміння всіх косметологічних апаратних процедур та інноваційних методик. Хочу подякувати всім за чітко організований графік занять, професійний рівень наданих знань, за глибокі теоретичні та корисні практичні заняття, за вдало підібраний склад викладачів-практиків, за комфортні умови навчання, а також за вкладене натхнення для подальшої плідної праці.

Юліана Генсецька
Керівник представництва Anna Lotan

Навесні 2016-го року я завершив навчання у школі косметології «Персона Люкс Україна» . Опанувавши галузь естетики краси, мені було запропоновано вакансію масажиста у клініці «Персона Люкс Україна», адже на той момент, я вже був практикуючим масажистом з  відповідним досвідом та навчанням. Отже, зараз я перебуваю у чудовій команді професіоналів своєї справи, які дарують людям красу у всіх її проявах і саме цим я завдячую школі косметології «Персона Люкс Україна».

Любомир
масажист у клініці "Персона Люкс"