Викладачі

Знаєте, є такі люди, які горять своєю справою. Яких не потрібно надихати, вони самі можуть кого хочеш надихнути, спонукати, запалити. Це той випадок, коли ідеї генеруються зі швидкістю світла і мало хто встигає за цим ритмом. Коли бачиш людину вранці на зборах, а в обід вона вже читає семінар в іншому місті. Коли розповідь така захоплива, що ти лише через 30 хвилин розумієш, що вона про шкіру. Так – про шкіру та догляд за нею. Це ж треба її так любити…

Знайомтесь – засновник та викладач Навчально-медичного центру Персона Люкс Україна Білик Леся Євгенівна. Лікар дерматовенеролог вищої категорії, сертифікований тренер IPSEN. Власник клінік Новодерм та Персона Люкс. Досвід роботи в дерматології понад 30 років. Власне любов до своєї роботи, бажання ділитись досвідом та розвивати спеціалістів естетичної медицини надихнули на створення навчально-медичного центру.
Так у 2012 році почалась наша історія

Білик Леся Євгенівна
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, сертифікований тренер IPSEN. Засновник та викладач Навчально-медичного центру Персона Люкс Україна
Момот Юлія Володимирівна

У 2009 році закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького з відзнакою. З 2009 по 2012 рік проходив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» на базі ЛДОРЛДЦ.
З 2012 року – асистент кафедри онкологіі та радіологіі ЛНМУ ім.Данила Галицького.
Основне коло наукових і клінічних інтересів-лікування та діагностика пухлин голови та шиї.
З 2012 року член УЛТ.

Сліпецький Роман Ростиславович
Хірург-онколог, асистент кафедри онкології та радіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.