1 - 5

Диспорт. Постановка руки

  • Стаціонарне вивчення
  • 2 дні
  • 11:00-18:00
  • від 12000грн
Зареєструватись на курс

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla venenatis augue in nisl malesuada elementum id vitaekl. Sed nulla urna, euismod in est in, feugiat feugiat eros. Nullam tortor massa, sollicitudin quis odio eu, sodales consectetur massa. Vestibulum cursus ipsum nec nisi mattis laoreet. Phasellus sollicitudin velit elit, id tempor ipsum commo at. Donec lacinia eleifend dui ut ullamcorper. Duis pretium laoreet posuere. Maecenas mollis mauris erat, sit amet venenatis in lacinia non. Donec venenatis mollis dapibus. Aenean condimentum tincidunt nulla

Для кого?

  • Для спеціалістів із вищою медичною освітою;

Навчальна програма

Зареєструватись на курс

Що Ви отримуєте:

Свідоцтво про закінчення позашкільної освіти державного зразка

Можливість працевлаштування у кращі клініки України та Европи

Можливість працевлаштування у кращі клініки України та Европи

Викладачі

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати більше новин

Дякуємо за підписку. Вас чекають лише свіжі записи блогу, актуальна інформація по навчальних програмах та подіях.

Назад

Історії успіху

Привіт всім! Від навчання в навчально-медичному центрі Персоні Люкс в мене тільки позитивні враження)))Досвідчені лектори-косметологи, сервіс ЄС та не дорогі ціни. Заняття цікаві та інтенсивні, спрямовані саме на практику. Після таких занять можна дійсно перекваліфікуватися. Ще вони допомагають своїм Студентам з роботою. Всім спасибі) З повагою, Ваша студенточка-косметолог Наталка)

Наталя

Доброго дня) Хочу поділитися враженнями по Персоні Люкс. Давно шукала школу косметологів, але ніде не було потрібних програм та я не знала скільки коштує навчання на косметолога. Знайомі порадили звернутися до Персони Люкс від Новодерму. Саме тут був курс з мезотерапії) Сподобалися нормальні ціни та високий сервіс. Маленькі групи дівчат, затишні класи, все нове та сучасне. Зараз ще навчаюся, але вже знаю навіть де буду працювати) Рекомендую))

Леся

Всім привіт! Давно хотіла стати косметологом, але не знала з чого почати. За освітою я бухгалтер. Знайомі порадили звернутися до центру Персона-Люкс. Сподобалися викладачі та приміщення. Світле, чисте та з різними «косметологічними штучками». Обрала загальний курс косметології. Ціни адекватні, групи не великі і, що ще сподобалося, так це індивідуальний підхід до кожного студента. Зараз ще навчаюся, загалом задоволена.

Катя

Дякую навчально-медичному центру «Персоні Люкс» за супер-досвід!!! Ви супер! Особлива подяка викладачам. Завдяки Вам, зараз я себе відчуваю справжнім експертом краси)) Вже влаштувалася у клініку в Києві! Нарешті знайшла ту професію, яку давно хотіла! Дівчата, всім рекомендую, хто хоче бути експертом краси та молодості!!!

Мирослава

Переваги

Індивідуальний підхід

Навчання в невеликих групах до 10 чоловік, дозволяє досягнути максимальної взаємодії з викладачем

Престиж

Ви опануєте одну з кращих високооплачуваних професій

Працевлаштування

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur iscing elit. Praesent pretium, odio at eleifend fring, tellus velit posuere elit, sed dictum

Сучасний кампус

Навчання проходить в оновленому корпусі на території клініки Новодерм

Досвід

Ваші знання будуть закріплені на практиці